Çevre Düzenleme

Çevre DüzenlemeÇevremizde her konuda birçok seçenek var ve her zaman doğruyu görüp seçemeye biliyoruz. Çok bilgi sahibi olmadığımız konularda yanlış kararlar alıp yaşam akışımızı olumsuz yönde etkileyebiliyoruz. Bu nedenle tercihler yaşamsal önem taşımaktadır. Peki biz, beklentilerimize karşılık verebilecek firmayı nasıl seçeceğiz ve nasıl güveneceğiz?

Uygulamayı yapan ekip, kullanılan malzeme kalitesi ve markası önemlidir. Fakat en mühimi, firmanın bu konulara ne kadar hakim olduğu ve size tecrübelerini aktarabilip güven aşılayabilmesidir. Yaptığı işin farkında, konuda bilgi ve bilinçli, bilgileri tecrübelerle sabitlenmiş firmalar tercih edilmelidir. Araştırmaktan, bilgi edinmekten, merak etmekten, aklınızdaki soru işaretlerini sormaktan çekinmeyin. Kaliteli bir firma size burada kendini gösterecektir. Seçici davranın.

Cevre Düzenleme Ankara olarak sizi asla yargılamayız. Bizim için düşünceleriniz büyük önem taşıyor. Bizlere ulaşıp merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve çatı aktarma işlemi için firmamızı değerlendirmenizi diliyoruz. Çatı yapıya her yönden uyum sağlayacak nitelikte olmalıdır. Bulunduğu alanın iklimi(yağış alma oranı), yapının işlevi gibi faktörlere uygun olmalıdır. Bu seçimler çatı turunu belirlemektedir. Bu belirleme işlemi dış görünüş açısından dahi olabilir fakat mutlaka hesaba katılmalıdır. Çatı, kolon üzerinde olabileceği gibi direkt olarak zemine de yapılabilir. Fakat kesinlikle uygulanması gereken bazı püf noktalar vardır.

Örneğin yağışın(suyun) çatıda birikme yapmayıp akması açısından çatıya mutlaka bir eğim verilmeli ve su izolasyonu tam yapılmalıdır. Çatıların bazı şeyleri taşıyabilecek kuvvette olması şarttır. Kar gibi yağış yüklerini taşıyacak emniyette olmalıdır. Özellikle rüzgara karşı dayanmalıdır. Bunun için çatı elemanlarının, alt taşıyıcı görevindeki elemanlara sabitlenmesi önemlidir. Ayrıca binaya kar ve yağmur sularının girmemesi açısından, suların çabucak yağmur borularına aktarımı olacak şekilde uygulama sağlanmalıdır.

Çatı tamirine başlanmadan önce hasar tespiti yapılmalıdır. Baca dipleri ve sıvaları, çatı iskeleti, yağmur boruları vb tüm çatı elemanları profesyonel bir ekip tarafından en ince ayrıntısına kadar titizlikle kontrolden geçirilmelidir. Bölgesel, bütünü etkilemeyecek düzeyde olduğuna karar kılınan bölgelerde, lokal onarımlar yapılabilir. Buna bilinçli ekipler karar verebilir. Fakat yine bölgesel fakat tamir edilse bile istenilen verim ve beklenen memnuniyeti sağlayamayacak nitelikte hasarları bölgesel onarmak yerine yeni baştan bir çatı yapımı işlemi çok daha sağlıklı ve mantıklı bir karar olacaktır.

Neden Kardeşler Teknik ?

Avrupa Makineler

Son sistem Avrupa makineler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Temizleme Firmaları

Sadece internet üzerinde yer alan firmalara güvenmeyin, referansları inceleyerek değerlendirme yapın

Danışmanlık

Danışmanlık ve ekspertiz bedelimiz ücretsizdir. Günün her saati iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.