Kanal Görüntüleme

Kanal GörüntülemeŞehir planlaması her gün gelişme kaydeden teknolojiye ayak uydurarak yeni bir boyut kazandırmakta. Kalabalık şehirlerin bulunduğu ülkemizde insanların yoğun trafik nedeninden altyapıdaki yaşanan her problemin sonucunu açık kazı yöntemiyle tamir etmeye çalışmak,şehri bir bakımdan felç ediyor. Bundan dolayı  tüm dünyanın kullanımını gerçekleştirdiği kazıya gerek  kalmaksızın TV- INSPECTİON sistemi Türkiye’de de başarı bir şekilde uygulanmaktadır.

Uygulanan sistemde önceden temizliği yapılmış kanallara giriş yapan CCTV kameralar çok kısa zaman içinde parsel bacası kenarına yerleştirilen görüntüleme aracının sayesinde kanalın başından sonuna kadar olan görüntüsünü kaydedere kanaldaki sorunları anında izleme şansı tanıyor.

Kanal görüntüleme araçları çapı 20 cm. olan kanalların bağlamış olduğu2mt çapında olan kolektörleri dahi görüntüleyebilme imkanı tanıyor. Değişken çap ve uzunluğa sahip borularda kullanılan bu sistem çok çeşitli boru çaplarında, boru uzunluklarında ve uygulama alanlarında, kullanılabilen kanal görüntüleme sistem, çabuk kurulumu,esnekliği, kolay bakımı ve kullanımı sayesinde Minicam sistemi  küçük ticarethanelerin, yerleşkelerin, profesyonel çalışanların ve belediyelerin kanal görüntülemeleri için en çok tercih gösterdiği sistemdir.

Neden Kardeşler Teknik ?

Avrupa Makineler

Son sistem Avrupa makineler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Temizleme Firmaları

Sadece internet üzerinde yer alan firmalara güvenmeyin, referansları inceleyerek değerlendirme yapın

Danışmanlık

Danışmanlık ve ekspertiz bedelimiz ücretsizdir. Günün her saati iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.