Pimaş Açma

Pimaş AçmaEv ve iş yerinde kullanılan gider borusunun genel ismidir Pimaş. Pis su gideri olarak kullanımı gerçekleştirilen pimaş, banyo gideri,tuvalet gideri,mutfak lavabosu, çatı ve bahçe suyu gideri olarak kullanılır. Yanlış kullanımı yapılarak ve giderlere atılan yabancı cisimler pimaş borularında tıkanma yaşatır.

Amatörce uygulanan pimaç açma yöntemi pimaşı açmaktan çok zarar verecektir. Pimaş borusunun yanında yeni fayans gibi çeşitli artı masraflar çıkar. Bahsettiğimiz gibi yanlış seçimde bulunacağınız belgesiz bir tesisatçıda pimaş açma veya pimaş değişimi esnasında tuvalet ve banyolarınızda ekstra kırılma masraflarına yol açabilir.

Masraftan kaçınarak kendisi açmaya çalışan kişiler ise her yerde kırıp dökme yaşatacağından daha masraflı olacağını biliniz. Lokanta ve otel gibi işletmelerde tıkanıklığa daha çok rastlanacağı gibi, büyük daireli sitelerde de tıkanıklıklar oldukça fazladır.

Tıkanıklarda tespit çok önemlidir. Tespiti tam anlamıyla yapamayan tesisatçılar çeşitli kimyasal kullanarak tazyikli su basmasıyla pimaş çatlar veya kırılır.

Bunun yanı sıra kimyasallar ile birlikte yayılan su bina içerisindeki diğer yerlere sızıntıya neden olur. Pimaş açma işinde robot teknolojisi kullanan usta elleri tercih etmeli, kırılacak banyo ve tuvalet problemleriyle uğraşmaktan kurtulursunuz. Robot ile açılan pimaş, gider borusuna zarar vermeyerek, etrafında temiz kalmasına yardımcı olur.

Neden Kardeşler Teknik ?

Avrupa Makineler

Son sistem Avrupa makineler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Temizleme Firmaları

Sadece internet üzerinde yer alan firmalara güvenmeyin, referansları inceleyerek değerlendirme yapın

Danışmanlık

Danışmanlık ve ekspertiz bedelimiz ücretsizdir. Günün her saati iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.