Şirket Profili

Şirket ProfiliKardeşler Teknik olarak Ankara’da 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize alt yapı sektöründe hizmet vermektedir. 15 Yılın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe birikimi ile sizlere profesyonel ekipmanlarımız ve alanında uzman personelimizle kusursuz hizmet sunmaktayız.

Kanal, kanalizasyon temizleme hizmetlerinde hızlı ve güvenilir yöntemleri tercih ederek bireysel ve kurumsal olarak sizlere günün her saati çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Amacımız kanalizasyon, inşaat sektöründe kamusal ve özel alanlar içerisinde her türlü alt yapı problemini eksiksiz ve kusursuz olarak tamamlayabilmektir.

Araştırma ve geliştirme ekibimiz ile her yıl yenilenen makine parkurumuz sayesinde müşterilerimize A kalite alt yapı hizmeti sağlayarak, en hesaplı fiyatlarla kusursuz hizmet sunmaktayız.

Başlıca siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında kanal temizleme, tıkanıklık açma, gider açma, kötü koku tespiti, pimaş açma, kanal görüntüleme, logar temizleme, vidanjör hizmetleri, çevre düzenleme ve su tesisatı alanları içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Günün her saati müşteri temsilcimizden alt yapı hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara’da alt yapı kanal, kanalizasyon temizleme hizmetlerinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz en hesaplı fiyatlar ile hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile birleştirerek kusursuzca hizmet sağlamaktayız.

Neden Kardeşler Teknik ?

Avrupa Makineler

Son sistem Avrupa makineler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Temizleme Firmaları

Sadece internet üzerinde yer alan firmalara güvenmeyin, referansları inceleyerek değerlendirme yapın

Danışmanlık

Danışmanlık ve ekspertiz bedelimiz ücretsizdir. Günün her saati iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.