Su Tesisatı

Su TesisatıKardeşler Teknik olarak siz değerli müşterilerimize evlerimizde, ofislerimizde yani kısacası yaşamımızı sürdürmüş olduğumuz her yerde su tesisatlarının profesyonel elemanlarımız tarafından döşenmesi, uygun ekipman malzemelerinin kullanımı gibi pek çok alan içerisinde hizmet sağlamaktadır.

Su tesisatının baştan aşağıya döşenmesi, sorun var ise giderilmesi gibi pek çok alan içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Eğer yapılan su tesisatı sonunda kaçak oluşumu mevcutsa veya su kaçağı probleminiz var ise kullanmış olduğumuz Avrupa malı dedektör cihazlarımız sayesinde sorununuzu inceliyor, sizlere yüksek masrafların oluşmayacağı şekilde sorununuzu gideriyoruz.

Su kaçağı sorunu ilk olarak hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden dedektör kamera cihazları kullanarak evinizin duvarlarından akan gizli su kaçağının yerini tespit ediyoruz. Tam olarak sızıntı neredeyse ise nokta atışı yerini tespit ediyor ve eskisi gibi yeniden sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet veren Kardeşler Teknik alt yapı ve tesisat işlerinde profesyonel bir danışmalık şirketi olmaya devam ediyor.

Su kaçağı tespiti yapılırken kesin olarak kaynağı bulma garantisi sağlıyor, eğer sorun tespit edilemez ise sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Ek masrafların oluşmaması ve alacağınız hizmetin profesyonel olması için işinin ehli firmaları tercih etmek sizlerin faydasına olacaktır. Çünkü bazı firmaları su kaçağının yerini tespit etmiyor ve komple su tesisatının değiştirilmesine yönelik hizmet sunuyor. Buda sizlere ekstra olarak maliyetlerin fazla çıkmasına neden olmaktadır.

Kardeşler Teknik olarak her türlü alt yapı ekipmanlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Neden Kardeşler Teknik ?

Avrupa Makineler

Son sistem Avrupa makineler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Temizleme Firmaları

Sadece internet üzerinde yer alan firmalara güvenmeyin, referansları inceleyerek değerlendirme yapın

Danışmanlık

Danışmanlık ve ekspertiz bedelimiz ücretsizdir. Günün her saati iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.