Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık AçmaBazı durumlarda evlerimizde veya iş yerlerimizde tıkanma sorunları meydana gelebilir. Mutfak, banyo, lavabo, tuvalet tıkanıklığı oluştuğu durumlarda firmamız Kardeşler Teknik olarak profesyonel alt yapı cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık durumu oluştuğunda muhakkak işin uzmanı firmalar tercih edilmesi gerekmektedir. Bu işin direk erbabı kişiler ise tesisatçılar ve alt yapı hizmeti sağlayan şirketlerdir. Makine parkurumuzda bulunan geniş ekipmanlar ile tıkanıklığın yeri kesin olarak tespit edilir ve hiçbir yeri kırmadan, sökmeden soruna kısa süre içerisinde müdahale edilir.

Tuvalet, mutfak, banyo giderlerindeki tıkanma sorunları  gider hatlarının sıklıkla kullanımına bağlı olarak tıkanabilir. Bina yaşına orantılı olarak da tıkanma sorunu meydana gelebilir. Bazı firmalar sizlere ekstra maliyet çıkarmak için hep eski teknoloji alt yapı cihazlarını kullanır ve sorununuz giderilmediği gibi aynı zamanda mağdurda olabilirsiniz. Eğer soruna müdahale edebiliyor ve tıkanma sorununu geçici olarak çözmek istiyor iseniz lavabo giderleri açıcı kimyasal ürünler kullanarak ve pompa yardımıyla tıkanıklık gider açma işlemini yapabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu yöntem geçici bir yöntem olacak ve sorununuz çözülmeyecek.

Kardeşler Kanal Temizleme olarak tıkanıklık sorunlarında direk olarak sorunun nerede olduğunu görüntüleyebilmek bakımından robot cihazlar kullanarak çelik helezonlu yaylar sayesinde hiçbir bölgeyi kırmadan, tıkanıklığa sebep olan cisimler parçalanarak sorun giderilir.

Gider hatlarında oluşan tıkanma sorunları genellikle giderler içine bırakılan ıslak mendiller, tuvalet kağıdı, bayan pedi vb. maddeler ötürü tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Kullanmış olduğumuz üst düzey teknolojiler bu cisimleri parçalıyor ve yine gider hatlarınızın kullanımınıza sunuyoruz.

 

Neden Kardeşler Teknik ?

Avrupa Makineler

Son sistem Avrupa makineler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Temizleme Firmaları

Sadece internet üzerinde yer alan firmalara güvenmeyin, referansları inceleyerek değerlendirme yapın

Danışmanlık

Danışmanlık ve ekspertiz bedelimiz ücretsizdir. Günün her saati iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.